Başkan Karalar Sarıçam Muhtarlar Toplantılarının İlkini gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın daha önce tüm muhtarları biararaya getirdiği toplantının ardından yapılan hizmetlerin değerlendirilmesi için 4 bölge haline yapılacak Muhtarlar toplantısının ilki Kaşobası Köyünde gerçekleşti. Kaşobası merkezli civar köy ve mahallelerden 20 kadar Muhtarın katılımı ile yapılan toplantı, köylü kadınların yaptığı sıkma ikramı ile başladı.

Muhtarların ve mahallelerin sorunlarını yerinde dinlemek için, ilgili daire başkanları ve CHP yönetimi hazır bulundu. Başkan karalar’ın bir önceki toplantıda sözünü verdiği birçok hizmetin tamamlanması veya başlanmış olması muhtarların sorunlarında gözle görülür azalma olduğunu gösterdi.

Büyükşehir ve Başkan Karalar’ın hizmet anlayışını Seyhan Beleidye Başkanlığından bilgikleirni belirten Muhtarlar eksik kalan ve halkın istediği hizmetler, sosyal projeler için sözlerini aldılar.

Başkan Karalar, hizmet götürdükleri köy ve mahallelerde, aldıkları oyla hiç alakadar olmadıklarını, işlerinin kim veya hangi partili sorusu sormaksızın hizmet olduğunu belirtti. Başkan Karalar, Park, Su deposu, Kanalizasyon ve yol sorunları ve sosyal yardımlarla ilgili tüm sorulara içtenlikle yanıt verdi.

Muhtarların talep ve isteklerinin takibi amacıyla bir sonraki toplantının birkaç ay içinde tekrarlanacağını belirtti.

Toplantıya, Başkan Karalar, CHP ilçe Başkanı Hüseyin Göçmen, Kadın Kolları Başkanı Oya Tekin, Meclis Üyesi İsmail Korkmaz ve Sarıçam Ana Kademe yöneticileri ile Gençlik kolları başkanı katıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.