Gençler Sosyal Sorumlulukta Hız Kesmiyor.

CHP Sarıçam Gençlik Kolları, Sarıçam ın Orhangazi, Gültepe, Yeşiltepe Mahallelerinde başlattıkları ilaçlama çalışmaları ile semt sakinlerinden takdir topladılar. Yönetime geldikten sonra özellikle toplumsal olaylardaki duyarlılığı ile göze çarpan işlere imza atan Gençlik Kolları Başkanı Aziz Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilaçlama çalışmalarını sarıçam merkezden başladılar.

Başkan Aziz Aras Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada; “Bugün sınıf, din, statü gözetmeksizin her zümreyi tehdit eden covid-19 virüsüne karşı tüm Dünya ulusları etkin bir mücadele içerisindedir.

Bu virüsle mücadele bireysel izolasyon toplumsal kucaklaşma ile aşılabileceğini görmezden gelmek hataların en büyüğü olacaktır, Dünya üzerinde çizilen sınırların yok olduğu, denizlerin balıklara, dağların kurtlara, yılanlara gökyüzünün kuşlara kaldığı bu dönemde covid-19 öncesi fiziken yapamadığımız kucaklaşmayı bugün ruhen yapmaya başlamış olmak toplumsal barışın ve uzlaşının adeta rönesansı olacağı aşikardır.

CHP Sarıçam ilçe gençlik örgütü olarak tek bir Dünya vatandaşımızı dahi bu virüs mücadelesinde yitirmeye niyetimiz yoktur o yüzdendir ki bugün Sarıçam sınırlarında yaptığımız dezenfenkte çalışmasının faydası Sarıçam sınırlarını korumak için değil tüm dünya insanını korumaya yönelik bir çalışma olduğunun bilincindeyiz.Bu mücadele ile doğacak olan yeni Dünya ağacının bir dalı belki bir yaprağı olduğumuzu bilmenin onuru ile devam edeceğiz.”

Gençlerimizin Çalışmalarını destekliyor. Sarıçam Haber olarak her zaman yanlarında olduğumuzu tekrarlıyoruz.

Sarıçam Haber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.