Sarıçam’da değişim, Modern mekanlarla hızlanıyor.

Sarıçam’ın Adana ve bölgenin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi olmasının sonuçları görülmeye başlanıyor. Stadyum, İki üniversite, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri, İncirlik hava üssü ve kuzey ilçelerine açılan kapı SARIÇAM. Yoğun göç alan ilçemizin dikey yapılaşma alanı Çatalan Caddesi ve Çarkıpare semti ile hızla modernleşiyor.

Çatalan Caddesi Adana nın yeni Turgut Özal‘ı olmaya aday çevresinde yerleşimin hızla arttığı yatırıma en uygun alanlardan biri olarak görülüyor.

Bu bölgede sosyal yaşama katkı sunan işletmelerin başında mağaza ve restaurantlar geliyor. Bugün o restauranların en yenisi olan, adını ilk kadın hükümdar Tomris Hatun dan alan TOMRİS FOOD & COFFE yi ziyaret ettik. Sarıçam lı genç girişimci Erol Delimazı nın işletmeciliğini yaptığı TOMRİS FOOD & COFFE yi kurucusunun kendinden dinledik.

Erol Delimazı‘dan işletme hakkında birkaç bilgi aldık ; “Mekanımız 560 m2 olup, Tomris Ailesi olarak uzman şeflerimizin tecrübesiyle, her kesime hitap etmek ve mükemmel lezzetleri, Sarıçam’lılara sunmak için kendimize hedef koyduk.

Dünya Mutfağından lezzetleri sunduğumuz işletmemiz, bilinen menülere kattığımız yeni yorumla tüm Sarıçam’lı ve Adana’lı hemşehrilerimize farklı tatlar sunuyoruz. Pizza, Hamburger, Makarna gibi TOMRİS usulü lezzetlerimiz başta olmak üzere geniş bir menüye sahibiz.

Açık ve kapalı alanı ile Sarıçam da konsept olarak en geniş ve ferah alana sahip işletmemiz, COVID sürecinde müşterilerimizin sağlığı ve işletmemizin hijyeni içinher türlü önlemi almaktadır. Nezih ve Huzurlu bir ortamda ailenizle keyifli bir yemek ve sohbeti TOMRİS FOOD & COFFE olarak garanti ediyoruz ” dedi.

Sarıçam Belediye Meclis Üyeleri, AV. ismail Korkmaz, Meclis Üyesi İsmet Ongun, CHP ilçe Yöneticileri Uğur Akpolat ve Sercan Polat, İl Delegesi Nihat Sıpkı, Sarıçam ın Emlak ve Gayrimenkul Duayenlerinden Erdinç Kayık ve Çarkıpare Muhtarı Yalçın Uzun‘un hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu işletmenin Sarıçam’a ve girişimci Erol Delimazı ya hayırlı olmasını diliyoruz.

Anatolia Medya Grubu – Sarıçam Haber Grubu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.