Sarıçam’ın Belde Belediye Başkanları CHP ilçe Başkanlığında Toplandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıçam İlçe Başkanlığının düzenlediği, Sarıçam Kurucuları Eski Belediye başkanları sohbet toplantısı ilçe merkezinde yapıldı.

Eski Başkanların tümünün katılım sağladığı toplantı İlçe Başkanı Hüseyin Göçmen ve ilçe yönetim kurulu ile yapılan Toplantıya;

Buruk Belediye Başkanı Halil Acar,

Sofulu Belediye Başkanı İrfan Aksoy,

İncirlik Belediye Başkanı Cumali Kar,

Suluca Belediye Başkanı Sayın Latif Uluç,

Kürkçüler Belediye Başkanı Fikret Taşlı,

Baklalı Belediye Başkanı Mehmet Sert,

Eski CHP Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir,

İlçe Başkan Vekili Veli Erez, İlçe Başkan Yardımcıları Uğur Akpolat, Aydın Çaba,  Aydın İlaslaner, Zeynep Yılmaz ‘ın katılımı ile yapılan toplantıda Sarıçam’ın temelini atan Belde belediye başkanları söz aldı. php web shell

Genel olarak Belediye başkanlarının görüş ve önerilerinin aktarıldığı toplantıda,

Baklalı Belediye Başkanı Mehmet Sert ;Parti örgütlenmesi saha çalışmaları hakkında önerilerde bulundu.

Sofulu Belediye Başkanı İrfan Aksoy; Yerel yönetimlerin sahada yapacağı hizmetlerin partiye katkı sağlayacak şekilde tanıtılmasının önemini, Örgüt çalışmalarında yerel yönetim hizmetlerinin etkilerinden bahsetti.

Suluca Belediye Başkanı Latif Uluç; Teknik yönetim ve kentsel çalışmalar hakkında öneriler ve üretilmesi gereken projeleri anlattı.

Kürkçüler Belediye Başkanı Fikret Taşlı; Belediyeler ve Parti koordinasyonu nasıl olması gerektiği konularında bilgilerini ve önerilerini aktardı.

İncirlik Belediye Başkanı Cumali Kar ; Belediye Parti ve Yerel hizmetler konusunda eksikliklerin giderilmesi hakkında acil ihtiyaçları anlattı.

Buruk Belediye Başkanı Halil Acar; Parti içi diyalog, ve siyasal eğitim konularında yapılacak çalışmaların önemini ve partiye sağlayacağı faydaları anlattı.

Konukların öneri ve temennilerinden sonra Parti ve Belediye çalışmaları hakkında Hüseyin Göçmen tarafından bilgiler aktarıldı.

İki saat kadar süren fikir alışverişi toplantısında çıkan ortak konular değerlendirilmek ve gerekli birimlerde görüşülmesi önerildi.

Toplantıların Pandemi şartlarına uygun olarak genişletilmesi katkı sağlayacak partililerin dahil edilmesi önerileri ile sohbet toplantısı sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.