CHP Sarıçam Yönetiminin değişimi ile birlikte Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Halkın ve Partililerin büyük teveccüh gösterdiği yönetimin son ziyaretçisi Halil Koçoğlu da birlik beraberlik mesajı ile yeni yönetime hayırlı olsun dedi.
CHP Sarıçam Yönetiminin değişimi ile birlikte Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Halkın ve Partililerin büyük teveccüh gösterdiği yönetimin son ziyaretçisi Halil Koçoğlu da birlik beraberlik mesajı ile yeni yönetime hayırlı olsun dedi.