Başkan Kadir Aydar’a CHP Gençlikten Görkemli Destek

 Başkan Kadir Aydar’a CHP Gençlikten Görkemli Destek

Adana İl Gençlik Örgütüne bağlı 15 ilçenin gençlik örgütlerinin temsilci ve üyelerinin katıldığı gösteriler büyük destek aldı.

Ceyhan Belediyesinden birkaç km önce durdurulan araçlardan inen gençlik örgütleri yol boyunca Başkan Aydar a destek sloganları attıklar, Belediye binası önüne geldiklerinde bekleyen kalabalıkla coşku iki katına çıktı.

Belediye önünde basın açıklaması yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Güven Özdemir ” YSK Tarafından hukuksuz bir şekilde görevden uzaklaştırılmaya çalışılan Ceyhan Belediye Başkanımız Sn. Kadir AYDAR’a ve Demokrasimize sahip çıkmak amacıyla 15 ilçe gençlik örgütü Ceyhan belediyesindeyiz,  Bu eylemin gerçekleşmesinde sonsuz desteklerini bizden asla esirgemeyen Zeydan Başkanıma ve İl ve İlçe Gençlik Örgütleri Başkan ve yöneticilerime çok teşekkür ederim. Ayrıca bizlere desteklerini sunarak yalnız olmadığımızı hissettiren; Adana’mızın dört bir tarafından gelerek bu hukuksuzluğa karşı direniş sergileyen bütün genç kardeşlerime de sonsuz teşekkür ediyorum.”


“Dün boyun eğmedik, bugün de boyun eğmeyeceğiz. Ne Ceyhan’ımızı ne Adana’mızı ne de ülkemizi ne de başkanlarımızı sahipsiz bırakmayacağız, sonuna kadar direneceğiz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.